Farmtechov družinski piknik

20180713_111231

Uspešno podjetje Farmtech d.o.o. iz Ljutomera je v petek, 13. julija 2018, pripravilo družinski piknik za vse zaposlene in njihove najbližje. V uvodu druženja sta zbrane najprej nagovorila vodilna moža podjetij Farmtech in Komptech Franz Jantscher in Christian Oberwinkler. Med drugim sta izpostavila, da je podjetje, ki je največji zaposlovalec v tem delu Slovenije, v lanskem letu na lokacijah v Ljutomeru investiralo več kot pet milijonov evrov, od tega kar štiri milijone evrov v novo lakirnico. Tudi sama sem imela priložnost, da sem pred ogledom proizvodnih prostorov podjetja Farmtech d.o.o., spregovorila nekaj besed. Poudarila sem, da smo v Ljutomeru ponosni na dejstvo, da je Farmtech d.o.o. doma v Ljutomeru. In naše mesto prav zdaj doživlja eno najdaljših in najmočnejših obdobij razvoja v svojih 900 letih zgodovine. V tej zgodbi je eden pomembnejših igralcev prav Farmtech d.o.o.,  kateremu naša občina pri uresničevanju idej gre vedno nasproti in pomaga le-te tudi podpreti. Prizadevamo si, da ne zaviramo inovacij, ampak jih spodbujamo, obenem pa razvijamo okolje in pogoje za življenje in ustvarjanje. Vsem zaposlenim v podjetju Farmtech d.o.o. hvala za doprinos k uspešnemu razvoju naše občine.