Glamping Sončna dolina – nova turistična pridobitev v ljutomerski občini

Glamping8

Občina Ljutomer se izredno hitro razvija na turističnem področju. Zahvala gre tako prizadevnim turističnim delavcem, kot tudi gospodarskim družbam, ki so v turizmu prepoznale tržno nišo. Od torka, 28. novembra 2017, lahko turistom, ki obiščejo našo občino, ponudimo nekaj več. Družba Segrap Ljutomer, ki je pred leti pričela razvijati svojo zgodbo v Moravcih v Slovenskih goricah, je nadgradila svojo ponudbo. K hotelsko-bazenskemu kompleksu Bioterme Mala Nedelja je dodala Glamping Sončna dolina. Ob prisotnosti predsednika Vlade RS dr. Mira Cerarja in gospodarskega ministra Zdenka Počivalška je bilo svojemu namenu predanih 22 luksuznih mobilnih hišk in 11 luksuznih šotorov, vrednost celotne investicije pa je nekaj več kot tri milijone evrov. Glamping Sončna dolina je v prelepem naravnem okolju, zato ga velja obiskati. Še enkrat hvala direktorju Segrapa Miranu Blagoviču in njegovi ekipi, da s smelimi koraki dopolnjujejo in nadgrajujejo turistično ponudbo naše občine.