60. praznik Občine Ljutomer (Otvoritveni dan)

Praznik28

V soboto, 30. julija 2016, smo v naši občini pričeli s praznovanjem. Praznujemo 60. praznik Občine Ljutomer. Prvi dan, ki smo ga poimenovali Otvoritveni dan, je ŠD Altafin iz Stročje vasi na našem letnem kopališču najprej pripravilo zanimiv turnir v nogometu na milnici. Številni mladi so se cel popoldan zabavali v zanimivi igri, ki je pritegnila tudi številne obiskovalce. Popoldansko dogajanje se je prevesilo v zabavni večer. Na letnem kopališču je bila Lotmerška noč. Po odličnih taktih mlade skupine Energy je prišla na oder priljubljena slovenska pevka Nina Pušlar, ki je skupaj s svojo zasedbo dve uri prepevala svoje uspešnice in navdušila množico ljudi. Istočasno se je v ŠRC Kostanjevica odvijal tradicionalni nočni turnir v odbojki na mivki, na katerem so ljubitelji te priljubljene igre z žogo spremljali izenačene in zanimive dvoboje. Za letošnji, jubilejni praznik naše občine, smo pripravili kar 30 prireditev, ki se bodo zvrstile vse do nedelje, 7. avgusta 2016. Zato vabljeni vsi, da se jih udeležite. Obenem pa vsem občanom in občankam naše občine čestitam ob prazniku.