20 let Društva vinogradnikov Mala Nedelja

V ljutomerski občini je društvena dejavnost zelo razvejana in na prostovoljni bazi združuje številne občane. Med dejavnejšimi društvi je Društvo vinogradnikov Mala Nedelja, katerega člani so v petek, 14. novembra 2019, v Kulturnem domu Mala Nedelja pripravili slovesnost ob 20-letnici delovanja društva. Slovesnosti sem se udeležila skupaj s podžupanoma Jankom Špindlerjem in Nikom Miholičem. V svojem nagovoru sem se zahvalila vsem članom društva za njihov prispevek k uspešni realizaciji zadanih ciljev, vsem dosedanjim in sedanji vinski kraljici Danielli Kosi pa za njihovo promocijo odličnih vin, vinogradništva in naše prelepe občine doma in v tujini. Ob tej priložnosti je predsednik Anton Žinko v imenu društva prevzel priznanje Občine Ljutomer, z monografijo naše občine pa sem obdarila prvega predsednika društva in od sobotne slovesnosti naprej častnega predsednika društva Daniela Horna. Še enkrat hvala vsem, ki se trudite, da Društvo vinogradnikov Mala Nedelja že dve desetletji odlično deluje na tem turistično zanimivem območju naše občine.