Poslanica pred pričetkom šolskega leta 2019/20

20190901_110303

Dragi učenci, spoštovani učitelji, cenjeni starši,

novo šolsko je izziv za vse vas dragi učenci, da osvojite čim več znanja, dosežete čim boljše rezultate in pridobite na samozavesti. Je tudi izziv za vse učitelje in nas starše, da vam na tej poti pomagamo. Najhitrejša pot do cilja je pridno delo vsak dan po malo. Prepričana sem, da vam bo dobro šlo od rok. Prlečke in Prleki imamo veliko idej, smo vedoželjni, a smo tudi marljivi in delovni ljudje, ki ideje uresničimo. Iskreno verjamem, da boste uživali skupaj s sošolci. In veliko odnesli tudi od obšolskih dejavnosti, športa, umetnosti, plesa, kulture, ki jih srčno vodijo naše šole in naša društva. Bodite skrbni do mlajših in spoštljivi do starejših in previdni v prometu.

20190901_110408

Na Občini Ljutomer smo ponosni na vaš trud in vedno na voljo, da pomagamo. Z našimi učitelji in šolami ste v najboljših rokah. Pridno delajte in ne pozabite na zdravo zabavo.

Vse dobro in uspešno v novem šolskem letu.