Tradicionalni novoletni sprejem

Sprejem2

Tudi letos sem pripravila tradicionalni novoletni sprejem. Na povabilo na sprejem, ki je bil v četrtek, 14. decembra 2017, v dvorani ŠIC, so se odzvali številni, katerim se ob tej priložnosti zahvaljujem, da so si vzeli čas. Preživeli smo prijeten popoldan. Skozi sliko in besedo sem prisotnim predstavila postorjeno v letošnjem letu, gospodarski razvoj v občini, zgledno sodelovanje med lokalno skupnostjo in gospodarstvom ter bogato društveno življenje, v katerega so vključeni številni občani, ki s prostovoljnim delom in humanostjo prispevajo k pestrosti dogajanja v naši občini. V programu so nastopili imitator Tilen Artač ter glasbenika Klemen Bračko in Tadej Vesenjak, katerim se zahvaljujem za nastop, posebna zahvala pa gre cvetličarni Hiacinta za  dekoracijo odra in Gimnaziji Franca Miklošiča Ljutomer za tehnično pomoč. Še enkrat hvala vsem, ki ustvarjate v naši občini, za postorjeno v letu 2017 in na dobro sodelovanje tudi v prihodnje.