Po čajanki v središču Ljutomera odprli drsališče in prižgali praznične luči

Drsališče

Četrtek, 7. december 2017, je bil prav poseben dan za našo občino, saj smo uradno vstopili v t.i. Veseli december, ko se bodo tudi v naši občini zvrstili številni dogodki. Najprej sem bila v Vrtcu Ljutomer, kjer so pripravili tradicionalno čajanko, nato pa sem se skupaj z otroci in vzgojiteljicami odpravila na Glavni trg v Ljutomeru, kjer smo uradno odprli drsališče in prižgali praznične luči. Bilo je enkratno. Toliko nasmejanih in dobro razpoloženih občanov, še posebej naših najmlajših, že dolgo nisem videla na enem mestu. Drsališče, ki je letos še večje kot lansko leto, je prava popestritev dogajanja v prazničnem decembru, zato vabim vse, da obiščete prestolnico Prlekije in decembrske dni preživite v naši družbi. Tudi sama okrasitev trga, s prazničnim drevescem, je nekaj posebnega, zato še enkrat velja prijazno povabilo.