Podeljena priznanja jubilantom OOZ Ljutomer

Obrtniki 3

V sredo, 6. decembra 2017, sem del večera preživela v družbi naših podjetnikov, gospodarstvenikov. Že po tradiciji decembrsko dogajanje v naši občini obogati prireditev Območne obrtno-podjetniške zbornice (OOZ) Ljutomer, na kateri so podeljena posebna priznanja članom, ki že vrsto let opravljajo svojo dejavnost. Ponosna sem na naše gospodarstvenike, ki so za vzgled širom po Sloveniji in tujini. Pridni, marljivi in spoštovanja vredni so, tako s svojim zvestim delom, kot tudi s pripravljenostjo za sodelovanje z lokalno skupnostjo. V zadnjih letih naša lokalna skupnost izredno dobro sodeluje z gospodarstveniki, skupno delo pa je vidno na številnih širitvah proizvodnih prostorov, kar prinaša tudi nova delovna mesta. Še enkrat čestitke vsem gospodarstvenikom v naši občini, predvsem dobitnikom tokratnih jubilejnih priznanj.