Zasadili smo lipo večgeneracijskega sodelovanja

Zasaditev lipe1

Lipa že od nekdaj velja za simbol slovenstva in eno izmed številnih, ki jih je v sklopu akcije Čebelarska zveza Slovenije podarila naši občini, smo v ponedeljek, 24. aprila 2017, v zgodnjih dopoldanskih urah zasadili na dvorišču Večgeneracijskega centra Pomurja – enota Ljutomer. Ob prisotnosti otrok iz Vrtca Ljutomer in prostovoljcev sem lipo, ki smo jo poimenovali lipa večgeneracijskega sodelovanja, zasadila skupaj s podpredsednikom Čebelarske zveze Slovenije Janezom Vencljem in predstavnico Večgeneracijskega centra Pomurja Nino Stegmüller. Ob tej priložnosti sem poudarila, da je sodelovanje med generacijami izredno pomembno in v veseljem mi je, da je večgeneracijsko sodelovanje v naši občini na tako visokem nivoju. Poleg tega sem ponosna na to, da imamo v Občini Ljutomer toliko prostovoljcev, glede na število le-teh pa smo zagotovo v samem slovenskem vrhu. Vsem, ki se trudijo za sodelovanje številnih generacij, in se razdajajo za prostovoljstvo, še enkrat hvala.