Sprejem za Franca Štrakla in Miroslava Steržaja

sprejem-sterzaj-strakl

Številni ljudje so s svojimi dejanji pustili pečat v naši občini. Med te sigurno spadata tudi Franc Štrakl in Miroslav Steržaj. Franc Štrakl, ki je pred kratkim praznoval 80. rojstni dan, je za svoje zasluge pri razvoju Ljutomera pred leti prejel plaketo I. slovenskega tabora, Miroslav Steržaj, ki se je prav tako izredno angažiral na gospodarskem, političnem in društvenem področju ter je zadnji dan meseca februarja dopolnil 84 let, pa ponosno nosi naziv častnega občana Občine Ljutomer. Skupaj s še enim častnim občanom naše občine, dr. Miranom Puconjo, sva omenjena sprejela v četrtek, 2. marca 2017, v Županatu Mestne hiše v Ljutomeru. Zahvalila sva se za njuno angažiranje pri razvoju ljutomerske občine, obenem pa jima zaželela še na mnoga zdrava leta ter pomoč mlajšim generacijam pri nadaljnjem prizadevanju pri še večji prepoznavnosti  in razvoju Ljutomera in širše Prlekije.