NOVOLETNI SPREJEM GOSPODARSTVENIKOV

This slideshow requires JavaScript.

V petek, 13. decembra, sem v dvorani ŠIC v Ljutomeru sprejela gospodarstvenike, predstavnike javnih zavodov in druge goste, ki sooblikujejo podobo občine.
Ob tej priložnosti sem se gospodarstvenikom in obrtnikom zahvalila za korektno in dobro sodelovanje saj se preko obrtniško-podjetniškega sveta oblikujejo prave usmeritve za razvoj naše občine. Zato spoštovani, še enkrat iskrena hvala, ker ste vedno znova pripravljeni pomagati, z idejami, razmišljanji, z rešitvami za izzive, ki so pred našo občino. V izjemno veliki meri ste zaslužni za uspehe, ki jih dosegamo v občini. Namreč poleg tega, da odlično opravljate svoje delo, zagotavljate tudi službe in socialno varnost našim občankam in občanom ter dodano vrednost celotni skupnosti. Zahvala gre tudi vsem sponzorjem, ki so nam finančno pomagali pri izvedbi prireditve in pogostitve. Hvala tudi kvintetu Aeternum in Tadeju Tošu, ki je zbrane navdušil s svojim humorjem.